Ettevõttest

Tutvustus

Rain Transport AS on 1992. aastal loodud ettevõte, mis on välja kasvanud Tartus tegutsenud hulgikaubandusketist.

Oleme tunnustatud ja hinnatud koostööpartner sadadele ettevõtetele, kes on usaldanud meie meeskonnale oma kauba transpordi korraldamise. Meie kliendid iseloomustavad meid kui ettevõtet, mis pakub ennekõike rahulolu ja kindlustunnet, sest me hoolime oma klientidest, oleme paindlikud ja pingutame, et kaup õigel ajal õigesse kohta jõuaks. Väärtustame pidevat arengut ja pikaaegseid kindlaid partnerlussuhteid. Juba 30 aastat!

Meie suurimad koostööpartnerid on  A. Le Coq AS, DPD Eesti AS, Eesti Post AS, Raben Eesti AS, GREENCARRIER FREIGHT SERVICES ESTONIA OÜ, Schenker AS, Oyj Ahola Transport Abp, Kühne + Nagel AS, Onninen AS.

Hetkel on meil 4 jaotuspunkti ja -terminali Tallinnas, Tartus, Pärnus ja Jõhvis ning need katavad jaotusvõrgustikuna kogu Eesti. Teeme plaanipäraseid liini- ja jaotusvedusid, samuti ka tellimus- ja allhanketöid.

Meie hoolitseme Teie kauba transpordi eest!

Olen tulihingeline varimajanduse vastane ja mulle sümpatiseerib Albert Einsteini mõte „Ükski eesmärk pole nõnda kõrge, et õigustaks väärituid vahendeid selle saavutamiseks“.

Toomas Raud
Rain Transport juht
Meie koostööpartnerid

Ettevõtte ajalugu ja areng

1992
Asutati Rain Transport AS.
2013 detsember
Avasime uue Tartu terminali.
2015 detsember
Avasime uue Pärnu terminali.
2016 juuli
Avasime terminali Rakveres.
2016 detsember
Avasime uue Tallinna terminali.
2018 jaanuar
Avasime uue Jõhvi terminali.
2019 november
Kolisime Rakvere terminali Jõhvi
2021
Alates aastast 2021 oleme viinud meie ettevõtte juhtimissüsteemid ja keskkonnanõuded vastavusse ISO 9001 ja ISO14001 standarditega ning seda kinnitavad vastavad sertifikaadid.