"Meie hoolitseme Teie transpordi eest!"

NB! Rain Transport Tallinna terminal on kolinud! Uus terminali aadress on:  Liivalao tn. 11 (Kalmistu tee 26), Tallinn

Terminalid

Ettevõttest

null

Kogemust üle 20 aasta

null

Usaldusväärsed

null

Paindlikud

null

Oma autopargiga

Teenused

TÄIS- JA OSAKOORMATE VEDU EESTI PIIRES

ALLHANKETEENUSED

LAOTEENUS

Koostööpartnerid:

null

Hinnakiri

Küsi meie hinnakirja transport@rain.ee

Tule tööle

Rain Transport AS-i kollektiiv laieneb. Saa osa meie edust ja saada oma CV info@rain.ee

Võta ühendust või esita päring




Palun täida kõik väljad!

 

EESTISISESED JAOTUSVEOD

Helina Turja Veokorraldaja +372 5326 8839 helina@rain.ee
Aare Roop Veokorraldaja +372 5855 7641 aare@rain.ee
Lembi Laaneoks Veokorraldaja +372 505 1014 lembi@rain.ee
Sander Mättas Veokorraldaja +372 5649 0200 sander@rain.ee
Aare Maasik Veokorraldaja +372 5649 4922 aare.maasik@rain.ee

EESTISISESED OSA- JA TÄISKOORMAVEOD

Kristi Puija Veokorraldaja +372 510 6548 kristi@rain.ee
Karis Meister Veokorraldaja +372 5855 3463 karis@rain.ee

TERMINALID

Heiki Põlts Tallinna terminali juht +372 510 0008 heiki@rain.ee
Kalle Jaama Tartu terminali juht +372 5348 4358 kalle@rain.ee
Tõnis Viitra Pärnu terminali juht +372 525 6621 parnu.ladu@rain.ee
Tanel Lepp Pärnu veokorraldaja +372 5887 0876 parnu.depoo@rain.ee
Arvet Linnasmäe Jõhvi vahetusevanem +372 5887 6121 johvi.depoo@rain.ee

RAAMATUPIDAMINE

Jane Kedus Finantsjuht +372 5346 5737 jane@rain.ee
Aime Aarsalu Raamatupidaja +372 742 0805 aime@rain.ee

ADMINISTRATSIOON

Toomas Raud Juhataja +372 504 7566 toomas@rain.ee
Mati Kaaver Logistikajuht +372 514 0095 mati@rain.ee
Jaanus Piht Tallinna piirkonnajuht +372 503 8586 jaanus@rain.ee
Kaarel Sootla Tehnikajuht +372 5322 6957 kaarel@rain.ee
  • Rain Transport AS

  • Telefon: (+372) 7 420 805
  • Faks: (+372) 7 420 803
  • E-mail: info@rain.ee
  • Ravila 63b, 51014, Tartu, Eesti
  • Registrikood: 10125337
  • KMKR: EE100270154